Остап Семерак: "В історії із отруєнням школярів на Харківщині є продовження..."

Остап Семерак в facebook:

В історії із отруєнням школярів на Харківщині є продовження. Нагадаю, що у середині травня кілька дітлахів із харківського с.Смирнівка опинилися у лікарні через випари небезпечних речовин на місцевого сміттєзвалищі. Добре, що зараз діти повернулися до нормального життя. Об этом сообщает radyvyliv.in.ua со ссылкой на СМИ.

Як і обіцяв, ми доклали максимум зусиль, щоб утилізаторові ця історія не зійшла з рук попри дію мораторію на перевірки бізнесу.

Державна регуляторна служба ДРС цього разу на відміну від кількох попередніх разів задовольнила наш запит щодо проведення позапланової перевірки цього горе-ліцензіата.

На жаль, дива не сталося. Намальована картина у документах, на підставі яких видано свого часу ліцензію, зовсім не відповідала тій реальності, яку побачили наші перевіряючі. Це не виняток. Поки що це чітка тенденція.

Я вже підписав наказ про анулювання ліцензії харківському утилізатору. Проте це не означає, що завтра такий же господар-утилізатор не вкладе дітей на лікарняне ліжко у Сумах, Полтаві, Луцьку чи іншому місці.

Вихід один запобігання виникненню таких історій, а не ліквідація їх наслідків, адже йдеться не просто про побутові теж мега проблемні відходи, а про отруту у прямому значенні цього слова.

Знаю, що дехто з утилізаторів зараз вважає, що небезпека минула і тихенько робить свою роботу, прикрившись мораторієм. Повірте, так не буде. Ніхто не забув про ті кілька сот неперевірених підприємств. Ми надолужимо втрачений час.

До завершення дії заборони лишилося менше півроку. Я все одно наполягав і на полягатиму на скасуванні мораторію щодо перевірки субєктів підприємницької діяльності, які займаються утилізацією небезпечних відходів.

Маю у цьому підтримку і від колег по уряду. Чекайте новин.Остап Семерак
Остап Семерак
Остап Семерак
Остап Семерак
Остап Семерак


ТОП новости

Вход

Меню пользователя